Reference

„Design s duší, který vypráví váš příběh.“

Naše Práce

„Pro našeho zákazníka jsme vytvořili webovou prezentaci pro jejich golfový park a jsme naprosto spokojeni s výsledkem. Naše spolupráce byla skvělá. Vytvořená webová stránka přesně odráží atmosféru a nabídku golfového parku a poskytuje klientům příjemný a přehledný způsob, jak se seznámit se službami golfparku. 

ohlas zákazníka: „Jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho služby a rádi bychom jej doporučili každému, kdo hledá profesionální a individuální přístup k tvorbě webových stránek.“

Naše Práce

Technoenergy.cz

Jsme hrdí na spolupráci s TechnoEnergy při vytváření moderní a efektivní webové prezentace, která přesně odráží jejich inovativní přístup k alternativní energii. S TechnoEnergy jsme společně dosáhli vynikajících výsledků, které zahrnují přehledný design, intuitivní uživatelské rozhraní a zvýšení viditelnosti jejich značky online.

Naše práce

Zaluziekv.cz

Navrhl jsem a zrealizoval webovou prezentaci pro našeho vynikajícího klienta, který se specializuje na prodej a montáž stínící techniky.

Naše prezentace je zde, aby zvýraznila jedinečné produkty a služby, které našemu klientovi nabízíme. S důrazem na kvalitu, inovaci a design, jsme vybrali nejlepší stínící techniky, které zaručují nejen estetický vzhled, ale také funkčnost a spolehlivost.

Naše Práce

profesionální webová prezentace pro profesionály v oboru stavebních výplní, montáží, servisem, kalkulacemi

Naše práce

registrační formulář pro studenty v oblastech nejmodernějších technologií, předává znalosti pro uplatnění v sektoru IT a telekomunikací a zároveň umožňuje navazovat mezinárodní kontakty.

Naše Práce

karlovarský filmový festival pohádek​


Náš cíl byl propojit návštěvníky s kouzelným světem filmového festivalu pohádek již při prvním kliknutí.

Naše práce
pro našeho dobrého zákazníka jsme vytvořili zcela nový web na prezentaci fotokoutku. Design webu je nejen esteticky příjemný, ale také nápaditý a plný kreativity. Odráží zábavnou a radostnou povahu fotokoutků, a to nás velmi potěšilo. Rekvizity a pozadí, které byly začleněny do designu, dodávají webu osobní a originální nádech.
Naše práce

krátké video, které slouží k propagaci vaší provozovny, bude se vysílat ve více jak 20-ti kinech obecního charakteru

Minipivovar – webové stránky jsou jednoduchým a přehledným designem, který vám hned připomene rustikální atmosféru malého pivovaru. Obsah stránek je poutavý a nabízí podrobný pohled na proces výroby piva, od surovin až po finální produkt. Celkově jsem byl příjemně překvapen kombinací atraktivního vizuálního dojmu a bohatého obsahu, který mě vtáhl do světa jejich piva.

E-shop – jednoduchý internetový obchod, který se zabývá prodejem pochutin jako jsou buřty na pivě, utopenci, nakládaný hermelín, dárkové balíčky pro chlapy a vše s tím spojené, sady stejkových prkýnek a vše co se týká servírování v duchu picniků…