reference

profesionální webová prezentace pro profesionály v oboru stavebních výplní…

webová prezentace firmy, která se zabývá alternativní energií

Jsme nadšení, že jsme připravili webovou prezentaci pro našeho vynikajícího klienta, který se specializuje na prodej a montáž stínící techniky.

Naše prezentace je zde, aby zvýraznila jedinečné produkty a služby, které našemu klientovi nabízíme. S důrazem na kvalitu, inovaci a design, jsme vybrali nejlepší stínící techniky, které zaručují nejen estetický vzhled, ale také funkčnost a spolehlivost.

redesign staré za nové

registrační formulář pro studenty v oblastech nejmodernějších technologií, předává znalosti pro uplatnění v sektoru IT a telekomunikací a zároveň umožňuje navazovat mezinárodní kontakty.

Náš cíl byl propojit návštěvníky s kouzelným světem filmového festivalu pohádek již při prvním kliknutí.

ukázka videa

krátké video, které slouží k propagaci vaší provozovny, bude se vysílat ve více jak 20-ti kinech obecního charakteru

pro našeho dobrého zákazníka jsme vytvořili zcela nový web na prezentaci fotokoutku.

Design webu je nejen esteticky příjemný, ale také nápaditý a plný kreativity. Odráží zábavnou a radostnou povahu fotokoutků, a to nás velmi potěšilo. Rekvizity a pozadí, které byly začleněny do designu, dodávají webu osobní a originální nádech.

 

Minipivovar – webové stránky jsou jednoduchým a přehledným designem, který vám hned připomene rustikální atmosféru malého pivovaru. Obsah stránek je poutavý a nabízí podrobný pohled na proces výroby piva, od surovin až po finální produkt. Celkově jsem byl příjemně překvapen kombinací atraktivního vizuálního dojmu a bohatého obsahu, který mě vtáhl do světa jejich piva.

E-shop – jednoduchý internetový obchod, který se zabývá prodejem pochutin jako jsou buřty na pivě, utopenci, nakládaný hermelín, dárkové balíčky pro chlapy a vše s tím spojené, sady stejkových prkýnek a vše co se týká servírování v duchu picniků…

cherries in bag, isolated, meal-3730448.jpg

promo video, letáky

Chcete na svůj web přilákat lidi? Musíte mít nejlepší obsah na světě. Naši autoři obsahu pro vás vytvoří oceněný obsah. Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo vyplněním našeho formuláře. Bezplatnou konzultaci  Vám poskytneme obratem.

koNtaktujte nás

Máte nějaké otázky? 

Jsme vždy otevřeni mluvit o Vašem podnikání, nových projektech, kreativních příležitostech a jak vám můžeme pomoci.